UA
 
  • Budcapital
  • Новини
  • Інфраструктура навколо житлового комплексу Luxberry lakes & forest

ІНФРАСТРУКТУРА НАВКОЛО ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ LUXBERRY LAKES & FOREST

Інфраструктура навколо житлового комплексу Luxberry lakes & forest
Luxberry lakes & forest – це клубний житловий комплекс бізнес-класу, який будується в селі Козин, в історичній місцевості Конча-Заспа в передмісті Києва.
Проект включає в себе два чотириповерхових будинки, а також великий громадський кластер, в якому зосереджена внутрішня інфраструктура для мешканців. Навколо житлового комплексу – численні природні озера Конча-Заспи, поряд розташована річка Козинка. Неподалік проходить Столичне шосе, яким можна швидко та зручно дістатися центра Києва.
Відео з оглядом інфраструктури навколо–за посиланням
Девелопери BudCapital та Forum Capital подбали про те, аби житловий комплекс був максимально автономним, а його мешканці могли закрити щоденні потреби без зайвої необхідності покидати простір Luxberry lakes & forest.
В громадському кластері в окремій будівлі передбачені дитячий клуб, SPA-центр з сауною, ресторан, салон краси, коворкінг. На покрівлі розмістяться спортивні майданчики, простір для танців та занять йогою. Також на території ЖК відведені приміщення для аптеки та кав’ярні, спроектований кільцевий маршрут для катання на велосипедах чи роликах або неспішних прогулянок.
Перші два поверхи житлового комплексу відведені під таунхауси – з окремим входом, терасою і гаражем з майстернею. А квартири на останніх поверхах матимуть світлові ліхтарі на стелі, які дозволять збільшити природнє освітлення помешкань.