UA
 
  • Budcapital
  • Новини
  • Анонс нового клубного будинку Nobility від компанії BudCapital

АНОНС НОВОГО КЛУБНОГО БУДИНКУ NOBILITY ВІД КОМПАНІЇ BUDCAPITAL

Анонс нового клубного будинку Nobility від компанії BudCapital
Скоро старт продажів клубного будинку еліткласу Nobility від девелоперської компанії BudCapital на тихій і затишній вулиці Болсуновська, 21 в центрі престижного та ділового життя Печерська.

Всього 200 метрів до Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка – ідеального місця для прогулянок і пробіжок. Мешканці клубного будинку можуть розраховувати на сервіс найвищого рівня, адже кожна квартира – досконалий витвір.

Навколо парки, елітні ліцеї, гімназії та школи, торгові центри й магазини, клініки та фітнес-клуби – все, що потрібно знаходиться поблизу або в декількох хвилинах на автомобілі. Це тихий мікрорайон для спокійного життя в оточенні елітного житла та зелені.

Подробиці про житловий комплекс чекайте в наступних новинах.

BudCapital – надійний девелопер, який з 2008 року займається будівництвом сучасних житлових комплексів в місті Київ. За цей час будівельна компанія стала учасником близько трьох десятків проєктів ЖК, які реалізуються в партнерстві з такими забудовниками, як «Київміськбуд» та Perfect Grouр.

Слідкуйте за анонсами нових житлових комплексів у нашому каналі в Telegram. Актуальні акції, новини будівництва та переваги нерухомості від BudCapital ви можете дізнатися за 
посиланням.