UA
 
  • Budcapital
  • Новини
  • Анонс нового клубного кварталу Chateau Grand від компанії BudCapital

АНОНС НОВОГО КЛУБНОГО КВАРТАЛУ CHATEAU GRAND ВІД КОМПАНІЇ BUDCAPITAL

Анонс нового клубного кварталу Chateau Grand від компанії BudCapital

Незабаром старт продажів клубного кварталу преміум-класу Chateau Grand від девелоперської компанії BudCapital на вулиці Троїцька, 15 у центрі Одеси.

Chateau Grand будується у тихому куточку старої Одеси, на перехресті вулиць Троїцької, Успенської та Осипова – де перетинається все, за що ми любимо це місто. У самому серці шумного центрального життя, з яким ви не зіткнетеся, якщо самі того не захочете – Chateau Grand прихований від туристів за фасадами історичних будівель та старих платанів.

Справжня Одеса – це не лише море, свіжі морепродукти, Дерибасівська та Приморський бульвар. Не порт, не Грецький парк та сусіди, які знають вас на ім'я. І навіть не свій відокремлений "одеський" дворик. Справжня Одеса – це легенда, яку створює все перераховане вище.

У Chateau Grand буде своє закрите подвір'я з сусідами, які знають один одного – адже квартир всього 230. До території прилягають дві історичні будівлі – Будинок з мідними квітами та Прибутковий будинок Айзенберга. Архітектура проекту в стилі арт-деко, просторі квартири та справжня Одеса за вікном.

Якщо ви вирішите прогулятися, в пішій доступності всі основні локації Одеси:
Дерибасівська – 11 хвилин, Парк Шевченка 8 хвилин, Національний театр опери та балету – 16 хвилин, Катерининська площа – 20 хвилин, пляж «Ланжерон» – 23 хвилин.

Подробиці про житловий комплекс чекайте в наступних новинах.

BudCapital – надійний девелопер, який з 2008 року займається будівництвом сучасних житлових комплексів в місті Київ. За цей час будівельна компанія стала учасником близько трьох десятків проєктів ЖК, які реалізуються в партнерстві з такими забудовниками, як «Київміськбуд» та Perfect Grouр.

Слідкуйте за анонсами нових житлових комплексів у нашому каналі в Telegram. Актуальні акції, новини будівництва та переваги нерухомості від BudCapital ви можете дізнатися за посиланням.