UA
 
  • Budcapital
  • Новини
  • BudCapital відзначили премією «Український будівельний Олімп»

BUDCAPITAL ВІДЗНАЧИЛИ ПРЕМІЄЮ «УКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ОЛІМП»

BudCapital відзначили премією «Український будівельний Олімп»

Експертна рада професійної премії «Український будівельний Олімп» визначила кращі будівельні компанії та житлові комплекси країни у 2020-21 роках. В результаті дослідження перемогу в номінації «Девелопер року» отримала компанія BudCapital. Зокрема, забудовника відзначили нагородою за стабільність, якість і професійність.


Протягом 13 років на ринку нерухомості девелопер пропонує широке розмаїття планувань і площ, цінових пропозицій та архітектурно-інженерних рішень, особливостей розташування і транспортної доступності. У BudCapital ви зможете вибрати саме ту нерухомість, яка найкраще підійде під ваш запит, і приєднатися до числа щасливих власників житла у 27 проєктах компанії, — підкреслили організатори премії.


Премією «Український будівельний Олімп» з 2006 року щорічно відзначаються найбільш значущі будівельні компанії та проєкти країни. Список номінантів складається з урахуванням результатів моніторингу будівельного ринку. Ключовими критеріями при оцінюванні є ділова репутація та виконання зобов’язань, фінансово-економічна стабільність, динаміка розвитку та використання прогресивних технологій. Переможців визначає експертна рада премії, яка складається з представників громадських професійних об‘єднань та наукових закладів, які добре знають вітчизняну будівельну галузь, але не беруть безпосередньої участі в підприємницькій діяльності.


Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram за посиланням.