UA
 
  • Budcapital
  • Новини
  • BudCapital визнаний провідним девелопером Київської області

BUDCAPITAL ВИЗНАНИЙ ПРОВІДНИМ ДЕВЕЛОПЕРОМ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

BudCapital визнаний провідним девелопером Київської області
Експертна рада премії «Український будівельний Олімп» визначила найкращі будівельні компанії та житлові комплекси у 2022 році. Результатом дослідження вітчизняного будівельного ринку стало нагородження девелоперської компанії BudCapital у номінації «Провідний девелопер Київщини. Стрімкий розвиток та масштабне будівництво».

«Девелопер пропонує широке розмаїття планувань і площ, локацій, цінових пропозицій та архітектурно-інженерних рішень. У BudCapital ви зможете вибрати саме ту нерухомість, яка найкраще підійде під ваш запит, і приєднатися до числа щасливих власників житла в 27 проектах компанії», - зазначили організатори премії.

Фахівці, які добре знають будівельний бізнес, але не беруть у ньому безпосередньої участі, оцінювали будівельників за кількома критеріями. Експертна рада, до складу якої входять у тому числі представники Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів, Асоціації ріелторів України та Спілки українських підприємців, приділила найбільшу увагу діловій репутації компаній, їх фінансово-економічним показникам, обсягам та якості робіт, виконанню зобов'язань, а також маркетинговому та кадровому потенціалу.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram за посиланням.