UA
 
  • Budcapital
  • Новини
  • Хід будівництва ЖК «Вежа на Ломоносова» у травні 2021

ХІД БУДІВНИЦТВА ЖК «ВЕЖА НА ЛОМОНОСОВА» У ТРАВНІ 2021

Хід будівництва ЖК «Вежа на Ломоносова» у травні 2021

В житловому комплексі «Вежа на Ломоносова», який зводиться на однойменній вулиці в Голосіївському районі Києва, продовжуються будівельні роботи. Зокрема, триває зведення монолітного каркасу будівлі. Процес завершений вже приблизно на 20%.

Переглянути  відео.  


Разом з тим було розпочато кладку внутрішніх стін та перегородок. Також ведуться роботи з монтажу сходових маршів та майданчиків, вони виконані на 10%.

«Вежа на Ломоносова» – це ЖК від BudCapital, який передбачає зведення 24-поверхового будинку комфорт-класу в найзеленішому районі столиці. Внутрішня територія ЖК буде повністю закритою від авто та сторонніх, на ній розташуються дитячий та спортивний майданчики, місце для вигулу домашніх улюбленців. Забезпечити безпеку допоможе сучасна система відеоспостереження. Новобудова матиме підземний паркінг, у який можна буде спуститися ліфтом просто з будинку, також передбачена гостьова автостоянка.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram за посиланням: https://t.me/budcapital_official