UA
 

ХІД БУДІВНИЦТВА LUXBERRY LAKES & FOREST У ЛЮТОМУ 2022 РОКУ

Хід будівництва Luxberry lakes & forest у лютому 2022 року
У клубному житловому комплексі Luxberry lakes & forest, який зводиться в селищі Козин в київському передмісті Конча-Заспа, активно тривають будівельні роботи. Зокрема, у обох будинках ЖК повністю завершили кладку зовнішніх стін, а також на 70% влаштували покрівлі.У другому будинку також готові внутрішні стіни та перегородки, в той час як у першому процес завершений на 80%. Наразі в обох будинках триває скління фасадів: в першому виконані 50% роботи, у другому – 90%.

У громадському кластері житлового комплексу зведення стін продовжується. Зовнішні готові на 20%, внутрішні – на 5%.

Клубний ЖК Luxberry lakes & forest – це проект девелоперів BudCapital та Forum Capital, який включає два чотириповерхових будинки та великий громадський кластер в окремій будівлі. В ньому розміститься дитячий клуб, сауна, ресторан, салон краси, коворкінг. На покрівлі кластеру запроектовані спортивні майданчики, літній кінотеатр. Також на території ЖК відведені приміщення для аптеки та кав’ярні, інших сервісів, спроектований кільцевий маршрут для катання на велосипедах або неспішних прогулянок.

Внутрішній простір ЖК буде повністю вільним від авто та перебуватиме під цілодобовою охороною. А для автовласників передбачений великий підземний паркінг та індивідуальні гаражі сітіхаусів з зарядками для електрокарів. Також на території ЖК розміститься автомийка.

Luxberry lakes & forest матиме автономне опалення завдяки даховій котельні. Вода у квартири подаватиметься з двох артезіанських свердловин, передбачена власна система резервного електроживлення. Перші два поверхи житлового комплексу відведені під сітіхауси – з окремим входом, терасою і гаражем з майстернею.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів BudCapital ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram за посиланням.

Телеграм-канал забудовника Forum Capital – за посиланням.