UA
 
  • Budcapital
  • Новини
  • ЖК «Отрада» серед кращих за рівнем сервісу на премії «Лідер року Новобудови»

ЖК «ОТРАДА» СЕРЕД КРАЩИХ ЗА РІВНЕМ СЕРВІСУ НА ПРЕМІЇ «ЛІДЕР РОКУ НОВОБУДОВИ»

ЖК «Отрада» серед кращих за рівнем сервісу на премії «Лідер року Новобудови»

Житловий комплекс «Отрада», який компанії BudCapital і «Київміськбуд» зводять у Соломенському районі Києва, отримав нагороду першої премії «Лідер року Новобудови», організованої порталом пошуку перевіреної нерухомості DOM.RIA. Новий проект комфорт-класу на Відрадному проспекті посів другу сходинку в номінації «Лідер сервісу».

Загалом в номінації визначили кращі відділи продажів за рівнем сервісу серед 1511 новобудов, ґрунтуючись на оцінках покупців. ЖК «Отрада» був оцінений у 9,6 балів з 10 можливих.

«Отрада» - це новий житловий квартал, який налічує сім будинків різної поверховості. Проект дотримується концепції «двір без авто» - на упорядкованій прибудинковій території розташуються сучасні дитячі майданчики та спортивні зони. Також тут заплановані зони відпочинку з пішохідними доріжками та власний спортивний стадіон. А для автовласників передбачений великий підземний паркінг.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram за посиланням.