UA
 
ЖК «Отрада»

ЖК «Отрада»

Житловий комплекс «Отрада» будується на просп. Відрадний, 93/2 у Солом’янському районі, та складається з 7 будинків різної поверховості, від 9-ти до 25-ти поверхів.

Шулявська
просп. Відрадний, 93/2
kmb.ua
СтатусБудується
Введення в експлуатацію груд. 2022
Ціна від
Клас нерухомості Комфорт
Площа 0 - 0
Наявність паркінгу Підземний
Стіни
Газоблок
Опалення
Централізоване

Про проект

title

Внутрішня дворова територія комплексу буде захищена від проїзду машин та обладнана сучасними дитячими ігровими та спортивними майданчиками.

Внутрішня дворова територія комплексу буде захищена від проїзду машин та обладнана сучасними дитячими ігровими та спортивними майданчиками.

title

Також заплановані стадіон та зони відпочинку з прокладеними доріжками, щоб мешканці мали змогу відпочивати на власному подвір'ї у затишку та спокою після напруженого дня у гамірному мегаполісі і не хвилюватися за свою малечу.

Житловий комплекс «Отрада» — чудове місце для проживання, адже це спокійний район, який має розвинуте транспортне сполучення. Мікрорайон обслуговують всі види громадського транспорту, за 10 хвилин можна доїхати до станції метро «Шулявська».

title

Навколо комплексу добре розвинена інфраструктура. Тут є багато навчальних закладів: школи, дитячі сади, вищі навчальні заклади, інститути та коледжі, тому ЖК «Отрада» стане зручним місцем проживання для молоді.

На проспекті Космонавта Комарова знаходиться Медмістечко з дитячою та дорослою поліклініками, клінічною лікарнею, Центром мікрохірургії ока та Інститутом хірургії і трасплантології.

У районі багато мальовничих місць для піших прогулянок, тут є сквери та парки, музей козацтва «Мамаєва Слобода». Для прихильників фізичного виховання є три великих спортивних комплекси: «Меридіан», «ДБК-3» і спорткомплекс НАУ, а також вуличні тренажери.