UA
 
  • Budcapital
  • Новини
  • Хід будівництва ЖК «Вежа на Ломоносова» у січні 2022

ХІД БУДІВНИЦТВА ЖК «ВЕЖА НА ЛОМОНОСОВА» У СІЧНІ 2022

Хід будівництва ЖК «Вежа на Ломоносова» у січні 2022

В житловому комплексі «Вежа на Ломоносова», який зводиться на однойменній вулиці в Голосіївському районі Києва, тривають будівельні роботи. Зокрема, вже майже завершено створення монолітного каркасу будинку – він готовий на 95%. Крім того, на 90% змонтовані сходові марші та майданчики.Разом з тим мулярі продовжують працювати над зведенням зовнішніх і внутрішніх стін та перегородок. Кладку завершено на 60%. Триває монтаж вікон і внутрішніх інженерних систем будинку. Наразі обидва процеси виконані на 40%.

«Вежа на Ломоносова» – це проект від BudCapital, що передбачає зведення 24-поверхового будинку комфорт-класу в найзеленішому районі столиці. Внутрішня територія ЖК буде повністю закритою від авто та сторонніх, на ній розташуються дитячий та спортивний майданчики, місце для вигулу домашніх улюбленців. Забезпечити безпеку допоможе сучасна система відеоспостереження. Новобудова матиме підземний паркінг, у який можна буде спуститися ліфтом просто з будинку, також передбачена гостьова автостоянка.

Будинок, розташований на вулиці Ломоносова, 33/43, зводиться за монолітно-каркасною технологією із заповненням стін газоблоком та червоною цеглою. Фасад буде комплексно утеплений мінеральною ватою та оздоблений декоративною штукатуркою.

У житловому комплексі діють знижки за умови 100% оплати – подробиці за посиланням.

Також діє акційна розстрочка з 1-м внеском від 20% – подробиці за посиланням.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram за посиланням.